سامانه آموزشی
...

دعوت‌نامه کاری و مهاجرت

آموزش‌ها

خیلی از ما به دلایل مختلف که میتونه اقتصادی یا شرایط کاری سخت باشه، مایلیم مهاجرت کنیم اما راه‌های سخت و پیچیده‌ای که وجود داره، باعث شده دلسرد بشیم یا دست از تلاش برداریم.

یکی از ساده‌ترین انواع مهاجرت، مهاجرت کاری هست. طبیعیه که همه جای دنیا به یه نیروی متخصص و ماهر نیاز دارن و خیلی از کشورها، از اینکه چنین نیرویی بخواد تو اون کشور حضور داشته باشه، استقبال میکنن .

برای این کار بعد از کسب مهارت‌های لازم بهتره گواهینامه‌های بین المللی حوزه کاریتون دریافت کنین . یکی از سایت‌هایی که بهتون کمک میکنه به صورت آنلاین و با هزینه کم یا حتی رایگان مدرک بین المللی معتبر بگین سایت Witgoogel.com هست .

زمانی که گواهینامه‌های بین المللی لازم به دست آوردین، میتونین از طریق لینکدین، سایت‌های فریلنسری خارجی مثل آپ ورک و یا دوستان ایرانی که خارج از کشور شرکت تاسیس کردن، ارتباطات خوبی با این شرکت‌ها برقرار کنین، این ارتباط میتونه انجام پروژه‌های بین المللی باشه که قبلا اینجا توضیح دادم .

پروژه‌های بین المللی 

طبیعتا این ارتباطات در کنار سایت‌های کاریابی کشور مدنظرتون میتونه خیلی بهتون کمک کنه تا دعوتنامه کاری دریافت کنین و شرایط مهاجرت براتون خیلی آسون بشه.

 

ایمیل شما به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد .

Bootstrap